Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

 Profil - PROLUX

proluxOkno PROLUX to doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii, zapewniające nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu.

Konstrukcja okna - autorski projekt Oknoplast - bazuje na najwyższej jakości profilach w klasie A. Sześciokomorowy profil klasy A ze ścianką o grubości 3mm. o głębokości zabudowy 70mm. to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem. Dzięki niższemu wymiarowi skrzydła (zabudowa 108mm) do pomieszczenia wpada więcej światła, co również przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania.

Dwukomorowy pakiet szybowy Ug = 0,6 W/m2K o doskonałych parametrach izolacyjnych gwarantuje niskie straty energii cieplnej, a tym samym niższe koszty ogrzewania budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, okno PROLUX można zaliczyć do segmentu okien energooszczędnych (Uw na poziomie 0,9 W/m2K).

Zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus mocowane są do stalowego zbrojenia, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza pomieszczenia. To rozwiązanie stanowi dodatkową barierę ochronną przed włamaniem.

Autorskie wzmocnienie profilu ze stali ocynkowanej wielokrotnie gięte pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Jego grubość, kształt i geometria zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien przez wiele lat. To również dodatkowe zabezpieczenie okna. Montaż zbrojenia stalowego w skrzydle PROLUX jest chronione zgłoszeniem patentowym.

Technologia okleinowania ColorFull to jednolity kolor i struktura na całym oknie - również po jego otwarciu. Rozwiązanie dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można je zastosować w każdym wnętrzu.

Niewidoczne zawiasy Winkhaus Prolight Select pozwalają na łatwiejszą obsługę skrzydła oraz daje większe bezpieczeństwo przed niekontrolowanym jego zamknięciem. Unikatowe opatentowane rozwiązanie "SAFE LOCATION" - system specjalnie zaprojektowanych elementów okucia - odpowiada za prawidłową pozycję skrzydła w oknie. Dodatkowa wielostopniowa regulacja uchyłu sterowana klamką umożliwiajeszcze bardzie komfortowe użytkowanie okna

Unikalne rozwiązanie wykończenia uszczelki przyszybowej pod kątem 45°, listwa przyszybowa w harmonii z krzywizną skrzydła oraz specjalne zaślepki na odwodnienia w kolorze odpowiadającym barwie sheffield oak podnoszą walory estetyczne okna.

Produkty objęte są 7-letnią gwarancją potwierdzającą zarówno ich jakość jak i profesjonalizm firmy. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami takimi jak odpłatne przeglądy.

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b