Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

medosPROMOTOR jest liderem rynku parapetów, blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów w Polsce południowej obejmując swoim zasięgiem województwa małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Jest cenionym partnerem największych firm budowlanych i producentów okien w Polsce, aprodukty są regularnie stosowane w budynkach mieszkalnych, szkołach, hotelach i obiektach handlowych oraz użyteczności publicznej w całym kraju. Firma proponuje produkty o doskonałych parametrach gwarantujących jakość i bezpieczeństwo potwierdzonych atestami i certyfikatami w oparciu o normy europejskie. Siedziba firmy mieści się w Tarnowie. Oferujemy Państwu:

PARAPETY WEWNĘTRZNE

 • pcv1PARAPETY PCV - Parapety komorowe wykonane z najwyższej jakości polichlorku winylu, oklejane okleiną drewnopodobną. Jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz, w których najważniejsza jest prostota i funkcjonalność. Pokryty specjalną folią ochronną odporną na zarysowania i całkowicie wodoodporny. Trwała i łatwa w utrzymaniu czystości powierzchnia gwarantuje wysoką estetykę przez wiele lat. Można je w łatwy sposób dopasować do pożądanego wymiaru za pomocą narzędzi stolarskich. Zaletą jest też możliwość ułożenia parapetu na szczeliwie akrylowanym lub bezpośrednio na mokrej zaprawie poprzez wypusty cementowe. Nie wymaga malowania ani lakierowania.
 • PARAPETY PCV NAKŁADKA - Nakładki parapetowe to proste, praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie na renowacje starych, zniszczonych parapetów, przeznaczony jest do montażu na istniejących parapetach lastrykowych i betonowych.
 • agloPARAPETY Z AGLOMARMURU - Wykonany z gładkiego włoskiego aglomarmuru cechuje się wysokimi walorami estetycznymi. Materiał stworzony z kruszywa marmurowego (95%) połączonego z ekologiczną żywicą poliestrową (5%). Jest idealną alternatywą dla droższych produktów z kamienia naturalnego. Aglomarmur jest ceniony przede wszystkim za nieograniczone możliwiości zastosowania i unikalne bogactwo kolorystyki. Najczęściej wykorzystywany jako materiał na posadzkę, blaty, lady, cokoły, stopnie i podstopnie schodowe.
  Jest łatwy w utrzymaniu czystości, przyjemny w dotyku, absorbujący ciepło z otoczenia, odporny na ścieranie. Dostepne grubości płyty 2 cm i 3 cm. Możliwość wyboru dowolnego kształtu i wymiaru..
 • marmurPARAPETY Z MARMURU - cechuje się najwyższymi walorami estetycznymi, jest jednym z najszlachetniejszych materiałów zdobniczych, najchętniej używanym w architekturze wnętrz. Wnętrza zdobione marmurem podkreślają luksus i prestiż. Wykorzystywany jako materiał na posadzkę, blaty, lady, cokoły stopnie i podstopnie schodowe. Ze względu na delikatną strukturę jest mniej odporny na warunki atmosferyczne i bardziej podatny na zarysowania.
 • granitPARAPETY Z GRANITU - jest połączeniem  atrakcyjnego wyglądu i funkcjonalności, szeroko stosowany w budownictwie pozwala łączyć niezwykłą wytrzymałość z wysokim poziomem estetyki. Naturalna odporność na uderzenia, ścieranie, temperaturę, czyszczenie środkami chemicznymi i warunki atmosferyczne sprawia, że granit jest wszechstronnym materiałem zachowującym unikalne właściwości na długie lata
 • drewnoPARAPETY DREWNIANE - Wykonane są z najwyższej jakości drzewa klejonego - sosna, dąb, buk, modrzew, olcha, jesion, elementy klejone są warstwowo klejem wodoodpornym celem maksymalnego zredukowania naturalnych naeń drewna. Dodatkowo parapet uszlachetniony jest lakierem poliuretanowym celem wzmocnienia jego trwałości przed szkodliwym działaniem czynników nica temperatur i wilgoć. Są one doskonałym rozwiązaniem do wnętrz mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej, sklepów, restauracji i hoteli. Mogą również pełnić funkcje praktyczne i ozdobne jako półka ścienna.

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

 • stalPARAPETY STALOWE LINIA STANDARD - Wykonane z ocynkowanej blachy stalowej powlekanej marki Thyssenkrupp i ArcelorMittal o doskonałych parametrach gwarartujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo potwierdzone atestami i certyfikatami w oparciu o normy europejskie. Przeznaczony do montażu z oknami PCV, drewnianymi oraz wykonanymi z aluminium..
 • PARAPETY STALOWE LINIA ZAOKRĄGLONA - Wykonane z wysokojakościowej blachy ocynkowanej powlekanej.
 • aluPARAPETY ALUMINIOWE LINIA STANDARD - Wykonane z najwyższej jakości aluminium marki Thyssenkrupp, Hydro Aluminium i Alcan łatwy w montażu oraz nie wymagający zabiegów konserwacyjnych. Przeznaczony do montażu z oknami PCV, drewnianymi oraz wykonanymi z aluminium.
 • PARAPETY ALUMINIOWE LINIA ZAOKRĄGLONA - Wytrzymałe i stabilne. Wykonane z aluminium I-go gatunku.
 • PARAPETY Z AGLOMARMURU
 • PARAPETY Z MARMURU
 • PARAPETY Z GRANITU

 

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b