Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

parapetOferowane przez nas parapety wewnętrzne i zewnętrzne, ze względu na bogatą paletę barw, jak i jakość wykonania doskonale harmonizują z materiałami wykończeniowymi stosowanymi obecnie w budownictwie.

Do głównych zalet naszych parapetów można również zaliczyć: estetykę wykonania przy zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, jednolitą gładkość z czym związana jest łatwość w urzymaniu czystości, szybkości oraz łatwości montażu, możliwość wyboru rodzaju powierzchni (mat lub połysk) oraz praktycznie nie ograniczonego kszatałtu. Z myślą o kliencie kolorystyka została dopasowana do nowoczesnych okien z PCV oraz do panującego trendu we wzronictwie wykończenia wnętrz.

Oferowane przez nas parapety charakteryzują się:

  • Zróżnicowanymi wymiarami i kolorystyką
  • Parapety wewnętrzne firmy VEKA, posiadają warstwę laminatu odporną na działanie wysokich temperatur i innych czynników, mogących naruszyć powierzchnię, dzięki czemu osiągają wysokie parametry użytkowe
  • Parapety zewnętrzne wykonane z blachy aluminiowej powlekane poliestrowymi lakierami proszkowymi. Daje to znakomitą odporność na działanie agresywnego środowiska.

parapety

parapet1parapet2parapet3

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b