Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

oknoplast logoFirma Handlowo-Usługowa Andrzej Zdziebko jest Partnerem Handlowym markowego producenta okien i drzwi z PCV i ALU, lidera na rynku stolarki budowlanej.

Nasza firma powstała w Tarnowie w 2001 roku i od tego czasu doradzamy, projektujemy, wykonujemy pomiary oraz montaż stolarki otworowej PVC oraz ślusarki ALU firmy ALUHAUS - należącej do Grupy OKNOPLAST. Na terenie Mielca jesteśmy obecni od 2003 i od tego czasu udało nam się już zdobyć uznanie klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszych okien, drzwi, rolet i bram. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Prowadzimy profesjonalną obsługę, gwarantujemy krótki termin oczekiwania na zamówiony towar, a także atrakcyjne ceny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, również: bramy garażowe firmy WIŚNIOWSKI oraz  stalowe drzwi wejściowe WIKĘD, drzwi drewniane firmy AGMAR, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne DRE, PORTA. Oferujemy również szeroki wybór zewnętrznych i wewnętrznych parapetów stalowych, aluminiowych, PCV, marmurowych, aglomarmurowych, granitowych oraz drewnianych firm OKNOPLAST i PROMOTOR. Ponadto w naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne OKNOPLAST, a także szeroki asortyment technik osłonowych zewnętrznych i wewnętrznych renomowanej firmy MARXUS.

Fakt, że pracują dla nas najlepsi specjaliści w tej dziedzinie sprawia, że możemy się poszczycić tak wieloma realizacjami i ogromnym zaufaniem wśród klientów.

Naszym klientom zapewniamy transport, magazynowanie zakupionego towaru oraz profesjonalny montaż. Świadczymy również kompleksową opiekę posprzedażową, gwarancyjną oraz serwis na najwyższym poziomie.

Firma OKNOPLAST od lat należy do ścisłej czołówki producentów okien w Europie. Przedsiębiorstwo utworzyło Grupę w skład, której wchodzą trzy firmy: OKNOPLAST, WnD oraz Aluhaus. OKNOPLAST to:

 • 19-letnie doświadczenie w branży okien PVC
 • Jeden z 5 największych producentów stolarki otworowej w Europie
 • Ponad 1600 salonów na terenie Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Włoch, Francji, Węgier,Austrii, Słowenii i Szwajcarii
 • Współpraca z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów
 • Prawdziwy ekspert w tworzeniu kompleksowych rozwiązań
 • Bogata oferta produktowa
 • Wyjątkowe, niepowtarzalne i opatentowane wzory okien i drzwi
 • Profesjonalna usługa doradcza i montażowa naszych Przedstawicieli
 • Nowoczesny park maszynowy
 • Własna produkcja pakietów szybowych z powłokami niskoemisyjnymi poprawiajacymi bilans energetyczny, także z wykorzystaniem szyb hartowanych
 • Ponad 70% zadowolonych Klientów z polecenia 
Czytaj więcej...

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b