Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

okpolOkna do poddaszy OKPOL to najnowsze standardy produkcyjne, najwyższa jakość wykonania, oraz gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Bogata oferta okien dopasowana jest do potrzeb każdego klienta. Nowoczesna stylistyka z pewnością upiększy każde poddasze zarówno w starym, jak i nowym budownictwie.

1

Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, czego dowodem jest zadowolenie klientów, potwierdzone przyznaniem brązowego godła ogólnopolskiego konkursu "LAUR KLIENTA" 2009 w kategorii okna dachowe. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie, spełniający indywidualne oczekiwania i wymagania. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych wyrobów są między innymi: zdobyte certyfikaty, przyznanie prawa do oznaczania produktów „OKNA DO PODDASZY Z SZYBĄ SAMOCZYSZCZĄCĄ” godłem “NAJLEPSZE W POLSCE”, zdobycie złotego medalu na Międzynarodowych Targach BUDMA za okno PERFECT i PERFECT PLUS. Okna OKPOL wielokrotnie otrzymały również tytuł "PRODUKTU PRZYJAZNEGO DLA MOJEGO DOMU”. W 2010 roku  firma otrzymała godło Europejski Standard jakości EU.

6Oferujemy:

OKNA OBROTOWE PVC i DREWNIANE - Zawias umieszczony w połowie długości skrzydła umożliwia jego obrót o 180 stopni. Możliwe seryjne wyposażenie w siłownik elektryczny montowany w górnej części ościeżnicy, ze sterowaniem pilotem oraz detektorem deszczu lub przełącznika naściennego.

OKNA WYSOKOOSIOWE PVC i DREWNIANE - Oś obrotu umieszczona w 3/4 długości skrzydła, zapewniająca funkcjonalne i bezpieczne otwieranie, a dzięki zastosowanym siłownikom otwieranie okna jest łatwe i komfortowe.

OKNA DO DACHÓW PŁASKICH PVC - nieotwieralne wykorzystywane do dachów płaskich jako nowoczesny element doświetlenia pomieszczeń.

4OKNA KOLANKOWE PVC i DREWNIANE - przeznaczone do pomieszczeń ze ścianką kolankową, zwiększają powierzchnię przeszklenia, kolor stolarki biały (wewnątrz), RAL 7022 (z zewnątrz).

KOŁNIERZE USZCZELNIAJĄCE - elementy niezbędne do zamontowania okna w dachu. Stanowią zabezpieczenie krawędzi styku dachu z oknem przed działaniem czynników atmosferycznych (deszcz, wiatr, śnieg). Szczelne połączenie zapewnia odpowiedni typ, dobrany do rodzaju pokrycia dachowego.

Okna OKPOL wykonanne są z:
- wielokomorowych profili PVC w kolorze białym wypełnione pianką poliuretanową odporne na działanie czynników atmosferycznych
- klejone drewno sosnowe malowane dwu lub trzykrotnie lakierem ekologicznym.

Pakiety szybowe:
- dwukomorowy wypełniony gazem szlachetnym - krypton z podwójną ciepłą ramką międzyszybową, podwójną powłoką niskoemisyjną, dwie szyby hartowane, powłoka samoczyszcząca.
- jednokomorowy wypełniony gazem szlachetnym - argon z pojedyńczą ciepłą ramką międzyszybową, powłoką niskoemisyjna, szyba hartowana, powłoka samoczyszcząca.

 

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b