Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

lider techn

Lider Nowych Technologii

Winergetic Premium Passive otrzymało tytuł Lider Nowych Technologii, za nowatorskie rozwiązania w dziedzinie stolarki pasywnej.

 

 

 


zielone oknoCertyfikat „Zielone Okno” ponownie dla OKNOPLAST

Jako firma wyznaczająca najwyższe standardy w branży czujemy się społecznie odpowiedzialni za nasze środowisko i bezpieczeństwo naszych klientów. Z tego względu bierzemy udział m.in. w konkursie „Zielone Okno” w ramach kampanii społecznej „Zielone okno – wyrzuć rtęć ze swojego życia”.  Produkty OKNOPLAST po raz kolejny uzyskały certyfikat „Zielone Okno”.

 


top builer13Top Builer 2013

Nagroda dla okna Winergetic Premium. Wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę złożoną z redakcji magazynu i Rady Programowej miesięcznika Builder, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza z Instytutu Techniki Budowlanej.

 

 

 


 impactorIMPACTOR 2012

Wyróżnienie w konkursie IMPACTOR 2012, w kategorii Projekt Roku Marketing Sportowy. Jury doceniło współpracę firmy ze znaną na całym świecie drużyną piłkarską F.C. Internazionale Milano.

 


 teraz polskaTERAZ POLSKA 2013

OKNOPLAST już po raz drugi został uhonorowany tytułem Teraz Polska. W obecnej, 23 edycji Kapituła doceniła najnowszy produkt firmy – okno energooszczędne Winergetic Premium. Pierwsza nagroda została przyznana w 2010 roku linii okien Platinium.
Teraz Polska należy do najbardziej prestiżowych konkursów w naszym kraju. Głównym celem programu jest wyróżnienie polskich produktów charakteryzujących się najwyższą jakością i funkcjonalnością.


marka rokuBudowlana Marka Roku 2013

Złota Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii okna elewacyjne. Tytuł przyznany za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku budowlanym na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Odzwierciedla stopień konkurencyjności. Nieprzerwanie od 2009 roku OKNOPLAST utrzymuje w tym rankingu 1 miejsce.

 

 


lider2013Lider Rynku 2013

Lider Rynku 2013 w kategorii "Najlepsza w Polsce Firma" w zakresie produkcji okien PVC klasa Premium - Nowoczesne produkty i rozwiązania pasywne.

 

 

 


euroliderEuro Leader 2013

Certyfikat EURO LEADER - tytuł przyznany przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego Euro Leader 2013 dla firmy OKNOPLAST w kategorii "Najlepsza w Polsce Firma" w zakresie produkcji okien PVC klasa Premium - Nowoczesne produkty i rozwiązania pasywne.

 

 


 vipVIP Najlepsze Okna i Drzwi 2013 - energooszczędne luksusowe okno PVC

Nagroda portalu Infookno.pl przyznana firmie OKNOPLAST w kategorii energooszczędne luksusowe okno PVC dla okna Winergetic Premium Passive.

 

 

 


champChamp Awards

Wyróżnienie specjalne za sponsoring Interu Mediolan.

Założeniem i ideą konkursu Champ Awards jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem upowszechniające kulturę fizyczną i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy znacząco przyczynili się do promocji sportu i rekreacji.

 

 


nowosc2013Nowość Roku 2012

Winergetic Premium Passive otrzymał wyróżnienie "Nowość Roku 2012" , przyznane przez magazyn Forum Branżowe

 

 

 


produkt2013Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2013

Najnowsze okno OKNOPLAST – energooszczędny model Winergetic Premium zostało wyróżnione za innowacyjność i niepowtarzalny design.

 

 

 


dobry wzorDobry Wzór

Okno energooszczędne Winergetic Premium i klamka z linii dESIGN+ - te dwa autorskie produkty OKNOPLAST znalazły się w finale konkursu Dobry Wzór 2013. Przedsięwzięcie organizowane jest już po raz dwudziesty przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. 

 

 

 


firma2012Budowlana Firma Roku

Wyróżnienie specjalne magazynu Builer, za skuteczne zarządzanie firmą i sukcesy rynkowe w 2012

 

 


forbesDiamenty Forbsa 2013

Firma otrzymała wyróżnienie miesięcznika Forbes i tym samym znalazła się w gronie firm,  które w 2012 najszybciej zwiększyły swoją wartość


 

 


m championPolska Firma - Międzynarodowy Czempion

Nagroda przyznana podczas Międzynarodowego Forum Ekonomicznego w Krynicy dla Oknoplast, za szczególne sukcesy na rynkach zagranicznych.

 

 

 


produkt2012Najlepszy Produkt 2012

System Colourfull został wyróżniony jako Najlepszy Produkt przez renomowany włoski portal budowlany ediportale

 

 

 


vip2012Vip innowacyjna stolarka 2012

Prestiżowa nagroda programu „Vip innowacyjna stolarka 2012” dla energooszczędnego okna Winergetic Premium w kategorii „Innowacyjne okno PVC – Projekt autorski”

 

 

 


lider2012Lider rynku 2012.

Statuetka przyznana dla okna Platinium Evolution2 w kategorii "Najlepsze w Polsce okno z PVC"

 

 

 

 


zielone okno2012Certyfikat "Zielone Okno"

Certyfikat zaświadczający o bezrtęciowowej produkcji okien.

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b