Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

            

aluhaus1W ofercie ALUHAUS znajduje się bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem.
Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych. Linia Elite pozwala na idealne dopasowanie drzwi do rodzaju i charakteru obiektu.

Wszystkie modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, do wyboru są kolory palety RAL, kolory strukturalne i drewnopodobne. W linii Elite kolor drewnopodobny powstaje w technologii Decoral, która umożliwia wykonanie rysunku słojów drewna, co znacznie podnosi estetykę drzwi. Zaletą jest także możliwość idealnego dopasowania odcieni okien z oferty OKNOPLAST.

Drzwi marki ALUHAUS osiągają współczynnik przenikania ciepła Ud już od poziomu ≤0,8 W/m²K, dzięki czemu mogą być stosowane w budynkach pasywnych. Całkowita grubość drzwi ALUHAUS dochodzi do 90 mm, w takim przypadku panel zbudowany jest z dwóch 3-milimetrowych blach aluminiowych, a przestrzeń między nimi wypełniona materiałem o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Producent zadbał także o bezpieczeństwo proponując szereg dodatków, zwiększających odporność drzwi na włamania. Można wyposażyć je w okucia spełniające najwyższe wymagania klasy antywłamaniowej RC3, antywłamaniowe wkładki zamka, szyby antywłamaniowe oraz wielopunktowe zamki listwowe z optymalnym rozstawieniem kaset ryglujących na całej wysokości drzwi.

W ofercie ALUHAUS dostępny jest także niezwykle wygodny i bezpieczny system automatycznego otwierania drzwi za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika linii papilarnych, czytnika Blue&Code lub modułu Bluetooth, który umożliwia otwarcie drzwi przy użyciu smartfonu.       WIĘCEJ na stronie ALUHAUS »

blue

 

ELITE

eliteW modelach drzwi ELITE szyba zespolona montowana jest między blachami aluminiowymi i uszczelniona silikonem. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i umieszczone w specjalnych, wyciętych w blachach gniazdach.

Niektóre z dostępnych modeli doskonale prezentują się w wersji z dwoma kolorami zestawionymi na jednej powierzchni. Zwróć uwagę na taką propozycję w katalogu.

Jednym z elementów wzbogacających wygląd drzwi, a jednocześnie mającym zastosowanie praktyczne, są numery domu. Osadzane są one w powierzchni panelu i licowane z blachą aluminiową.

blue

 

ELITE FRAME

elite frameModele drzwi z serii ELITE FRAME wyróżniają się unikalnym detalem – czarną ramką wykonaną z hartowanego szkła o tym samym kolorze, która wspaniale podkreśla walory estetyczne drzwi. Jednocześnie nadaje przeszklonym panelom ekskluzywny wygląd.

blue

 

SIMPLE

simplePanele Simple wzbogacone są o wypukłe, anodowane intarsje aluminiowe w kolorze INOX. Dzięki temu możliwe było uzyskanie powierzchni, na której nie widać odciśniętych palców.

W prosty sposób nadaj unikalny wygląd swoim drzwiom – wykorzystaj płaskie panele z serii Simple i użyj jednego z trzech kolorów strukturalnych!

blue

 

FLAT

flatWykorzystaj w pełni zalety wypełnienia Flat. Łącząc je z bocznymi naświetlami, wyposażonymi w dekoracyjne szyby piaskowane, otrzymasz spektakularny efekt wizualny.

 

okpol
wisniowski b

dre b
porta b

agmar b
wiked b

promotor b
marxus b